poniedziałek, 2 stycznia 2017

Eskalacje 2017Zaczął się bardzo spokojnie w większości polskich domów, na większości polskich ulic, po prostu spokój w miastach, na wsiach, spokojne lasy i pola. Po prostu polski krajobraz. Niestety w Ełku zginął 21 letni chłopak, zadźgany tuż po północy przez Tunezyjczyka, muzułmanina. To zrodzi reperkusje. Ale też, pomijając winę bezpośrednich morderców, trzeba wskazać na winnych tej zbrodni - dlamnie sa to liberalne media wrzeszczace o polskim antysemityźmie, rasiźmie, ksenofobii i o tym, ze  jest to przestępstwo a obcokrajowiec zawsze jest pokrzywdzony, o ile ma ciemną skórę, turban, lub jakiś szlafrok na sobie.
Taki obcokrajowiec w Polsce mało czyta polskich gazet /Wietnamczycy mają np. swoją prasę/ ale za to ogląda dużo twlewizji. A przez ostatnie 9 lat tefałeny i polsaty i ich awangarda sa w ofensywie. Taki obcokrajowiec nawet nie zdaje sobie sprawy, że w sądzie to już inaczej będzie wyglądać. Jemu się wydaje, że krzyknie "to był napad rasistwoski" i będzie miał fory.
Druga sprawa, to nasza i kich kulura: polski chłopak, podpiwszy będzie wrzeszczał, spróbuje dać w mordę i na tym koniec, a taki muzułmanin z Tunezji czy Algerii to już insza inszość, dla niego jakieś stawanie na asfalcie i ewentulana bójka to jakiś dziwoląg, on ma we łbie nienawiść, nie chce żadnej konfrontacji, po której zostana siniaki, ale też może pójdzie na wódkę z napastnikiem, on chce skrzywdzić, zabić. Że przy okazji jest debilem, bo zabija własnego klienta, to już jego prymitywny mózg nie jest w stanie zrozumieć. Ale też, inaczej jest kiedy ma poczucie ochrony przed ludem tybylczym - ogląda telewizję, zatem pozwala sobie na więcej.


W prasie publikacje zdjęcia baru kebabowego i zdjęcia śp. Daniela - nic mu już życia nie wróci, natomiast społeczność arabska w Polsce przeżyje trudne chwile. Na pewno, tzw. ciapaci muszą zrozumieć, że w Polsce nie sięga się po noże w bójkach ulicznych. Kto wybiega za kimś na ulicę z nożem, musi się liczyć z tym, że komuś może stać się krzywda, natomiast zadanie trzech cisów nożem, nie jest obroną konieczną.
Ale czy wydarzenia w Sejmie, tj. jego okupację przez łże-opozycję można łączyć? Tak. Opozycja zieje nienawiścią do Polski i Polaków, dlaczego zatem obcokrajowcy mieliby ich chociażby szanować?
W "Wyborczej" już wydano wyrok, że to była zbrodnia na tle rasowym? Chodzi oczywiście o wyniesienie dwóch butelk coca-coli ze sklepu bez zapłaty, nie o zasztyletowanie chłopaka. Dodatkowo, aktem terrorystycznym było wrzucenie po zabójstwi petardy do lokalu, oczywiście wywołanym niewnawiścią do muzułmanów.
Jakoś ciłki w Wyborczaj nie wspominają, że w tak małym mieście jak Ełk, to jest normalne, że ktoś nie zapłaci nie tylko za coca-colę, ale i za wiąksze zakupu, właściciel zapisze w zeszycie, a potem się rozliczą.
Tutaj ptrzeba czegoś więcej niż procesu o zabójstwo z premedytacją, ale musi być proces o zabójstwo na tle rasowym, wywołanym ninawiścią do Polaków.
Mam nadzieję, że bandyci z Magrebu będą solidnie ukarani.W Turcji zamach - zamachowiec strzelał z karabinu do ludzi tłumnie zebranych w jakims klubie nocny w niepojęty sposób, na zimno. Zabitych 37, wielu rannych. Podobnie po pwszystkim poszedł do kuchni i się przebrał, następnie wychdząc dobijał rannych strzałami w głowę, poczym odjechał taksówką.W w Warszawie okupacja Sejmu przez opocyję. Już opozycja liczy, że J. Kaczyński coś zrobi i rozwiąże sytuację, A Kaczyński pozowli im sie wymęczyć /wykrwawić/ siedzeniem. Nic nie zrobu, Zadneej powtórki głosowania nad budżetem nue będzie. Wielu posłów z tej wrzaskiliwej opozycji wymięknie i będzie szukac drogi wywekslowania się z tego bałaganu, bo liderzy dają im znacznie mniej niż dac może partia rządząca.


Brak komentarzy: